Wirtualne Biuro, Rzeszów .
facebook

Wirtualne Biuro


PROWADŹ  FIRMĘ POD WIRTUALNYM ADRESEM W RZESZOWIE

Adres Twojej Firmy w samym centrum Rzeszowa


Oferta skierowana jest do osób i firm, które nie chcą lub nie mają możliwości rejestracji swojej działalności pod własnym adresem , lub nie posiadają własnego biura.

Nasza nowa oferta:

Pomagamy w załatwianiu wszelkim spraw związanych z legalnym pobytem i zarejestrowaniem w Polsce firmy / spółki z o.o. Nasza nowa oferta adresowana jest do cudzoziemców, którzy chcą otworzyć w Polsce firmę lub prowadzić biznes na terenie Unii Europejskiej.

Klienci naszego biura mogą używać adresu na wizytówkach, stronie internetowej  oraz na wszystkich dokumentach księgowych, na miejscu mogą skorzystać z profesjonalnie prowadzonego Biura Rachunkowego

Korzystanie z naszych usług wiąże się ze znacznym zmniejszeniem kosztów firmy (wynajem lokalu, opłaty mediów, prowadzenie sekretariatu, itp) a TY możesz skoncentrować się na Swoim biznesie.


Budynek przy ul. REFORMACKIEJ 6 mieści się w centrum RZESZOWA z dobrym dojazdem i własnym parkingiem.Zaletą naszej działalności są godziny otwarcia. Po odbiór korespondencji można umówić się telefonicznie lub e-mail równiez w sobotę lub niedzielę. Nasze Biuro jest właścicielem budynku, więc nie ma obawy  o likwidację biura czy zmianę adresu, co jest naszym ATUTEM.

 

Zapisz

Zapisz

Wirtualne Biuro, Rzeszów Wirtualne Biuro, Rzeszów Wirtualne Biuro, Rzeszów Wirtualne Biuro, Rzeszów
Wirtualne Biuro, Rzeszów